MÜŞTERİ ENTEGRASYONU


Güçlü IT Altyapıları ve Entegre Çözümlerle Verimliliğinizi Arttırın

Tedarik zinciri ve e-ticaret operasyonlarının birbirine entegre çalışması satış hacmini arttırırken gecikmeye düşmeyen siparişler müşteri memnuniyeti açısından değer yaratır. Her müşterinin sektörü, ürün/hizmetleri ve süreçleri farklı olduğundan beklentileri genellikle daha özelleştirilmiş ve esnek IT altyapıları gerektirir. Özellikle hem yurtiçinde hem de yurtdışında faaliyet gösteren şirketlerin operasyonları daha da karmaşık olduğundan daha uyumlu ve entegre sistemlere ihtiyaç artmaktadır.

Geniuss IT teknolojisi tedarik zinciri ve siparişten tahsilata kadar tüm süreçlerin birbiriyle entegre çalışmasını sağlar. Bulut tabanlı veya binada olması fark etmeksizin tüm çözümlerimiz güvenilir, verimlilik sağlayan, fiyat avantajlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm IT hizmetlerimiz müşterilerimizin iş süreçlerini desteklemektedir. Dijital dönüşüme hazırlanan ya da dijitalleşmiş şirketlere deneyimli ekibimizle proje yönetimi ve IT danışmanlığı yaparak başarılı bir müşteri deneyimi yaşatıyoruz.

Çözümlerimiz:

– Proje Geliştirme
– Ara Yüz Geliştirme
– IT Altyapısı ve Yönetimi
– İş Zekası Çözümleri

RAPORLAMA & DATA ANALİZİ

Sürdülebilirlik için İyi Analiz ve Raporlama

Güçlü altyapımız ve IT sistemlerimizle raporlama ve veri analizi alanındaki çözümlerimiz en son teknolojilere dayanmaktadır. Satış noktalarındaki verilerin toplanması bir şirketteki tüm birimler için yol göstericidir. Dolayısıyla Geniuss raporlama sistemi depo süreçlerinden ödemelere ve ters lojistiğe kadar tedarik zincirinin tamamında veri toplayabilmektedir. Görselleştirilmiş dashboard ekranları ve birbiriyle entegre modülleriyle oluşturduğumuz raporlama sistemimiz, şirketinizin tüm birimlerinde aksiyon haritalarının çıkarılmasını ve stratejiler geliştimenizi destekler. Derlenebilir ve kolay okunabilir raporlar iş gücünüzde verimlilik yaratırken aynı zamanda operasyonunuzu hızlandırır.

Genius olarak veri analizlerini kullanarak net tahmin modelleri geliştiriyor ve doğru talep tahminleri oluşturuyoruz. Böylece süreçlerinizi sürekli iyileştirmenize destek oluyoruz. Özellikle de modern veri analiz araçlarının kullanılması stokların optimize edilmesini, darboğazların önlenmesini, iade sayısının azaltılmasını veya Black Friday gibi dönemlerde daha iyi yoğunluk yönetimi yapılmasını mümkün hale getirir.

Çözümlerimiz:

– Veri Toplama ve Akış Haritası Oluşturma
– Talep Tahmin Analiz Araçlarını Çalıştırma
– Verileri Derleme Çalışmaları
– İş Zekası Oluşturma

ROBOTİK SÜREÇ OTOMASYONU

Teknolojiyi Operasyonunuza Yansıtın

Depo ve tedarik zinciri yönetiminde birbirini tekrarlayan işler için robotik ve otomasyon teknolojilerinin devreye girmesi operasyonel yükleri azaltırken şirketlerin rakiplerine karşı rekabet avantajı kazanmasını sağladı. Geniuss gelişmiş arayüz özellikli altyapı ve yazılımlar kullanarak robotik otomasyonları lojistik süreçlerine entegre eder. Bu entegre çözümler yetkililerin operasyonları daha etkin ve verimli şekilde yönetmelerine destek olur. Operasyondaki yükün otomatize edilerek otomasyonlara bırakılması ekibin daha çok bilgiye dayalı işler yapmasına ve sadece kilit noktalarda bulunmasına olanak sağlar. Verimlilik artarak siparişler ve rotalar en uygun şekilde koordine edilir.

Daha akıllı sistemler ve iş süreçleri için otomasyon gücümüzü her geçen gün arttırmamız bize tedarik zincirinin her aşamasında ortaya çıkan veri setlerini analiz etmeyi ve doğru aksiyonlar alma kabiliyetini kazandırıyor. Bu teknolojik otomasyonlarda üründen insana sistemler, sürücüsüz taşıma sistemleri gibi yeni nesi robotik çözümler bulunuyor.

Çözümlerimiz:

– Veri Analizi
– Yeni Teknolojilerin Değerlendirilmesi
– Bant Akış Similasyonlarının Oluşturulması
– Uygun IT Altyapılarının Kurulması

E-Ticaret Lojistiği talepleriniz için hemen teklif alın.

TEKLİF AL